Obchodní ředitel

Pro zahraniční společnost s centrálou a výrobním závodem v Německu a pobočkami po celém světě, hledáme z důvodů posílení obchodní pozice v regionu poyici obchodního ředitele.

Místo výkonu práce: dle bydliště

Region: CZ

V ČR je samostatná  pobočka, která zastřešuje více obchodních divizí po stránce právní, administrativní a logistické podpory .

Náplň práce:

         ·         Motivace a vedení obchodního týmu (KAM, 4 obchodní zástupci, podpora prodeje, technolog), zajištění odborné podpory.

·         Strategický rozvoj a vedení obchodní divize v ČR, ve spolupráci s Country managerem (Německo) určení základních priorit obchodu.

·         Zodpovědnost za obchodní cíle a výsledky svěřené divize v ČR, příprava obchodních plánů a budgetu divize.

·         Komunikace s klíčovými partnery (velkoobchodní firmy, stavební firmy, architekti, projektanti)  - aktivní obchodní činnost s cílem aktivace     stávajících a akvizice nových klíčových kontaktů.

·         Systematické budování „značky a jména“ na odborném trhu.

·         Tvorba analýz (klienti, konkurence pro podporu obchodních plánů a operativního prodeje.

·         Zodpovědnost za reporting a komunikaci s centrálou.

·         Spolupráce s ostatními obchodními divizemi v ČR.

Profil:

·         Výborné komunikace, tah na branku, strategické obchodní myšlení, které poveden k plnění cílů

·         Zkušenost v obchodně manažerské funkci v oblasti stavebních materiálů (velkoobchodní prodej, projekty,architekti)

·         Přesvědčovací schopnosti, zákaznické myšlení

·         Prokazatelné výsledky v dosavadní kariéře

·         Znalost práce s obchodně ekonomickými ukazateli, schopnost analyzovat data v obchodní práci, pracovat s plny, maržemi apod.

·         Schopnost převzít zodpovědnost

·         Znalost AJ nebo NJ nutná pro komunikaci se zahraničím

·         Ukončené VŠ/SŠ vzdělání

·         Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Firma nabízí vybranému kandidátovi plat odpovídající významu této pozice, podíl na výsledcích. Služební vozidlo i k soukromému využití. Notebook, telefon a veškerou odbornou podporu k zvládnutí této pozice (školení v centrále firmy).